Przyssawka montażowa śr: 125 mm Festo 700 N Silikon G 3/8 VAS-125-3/8-SI-B
RS Components
Festo ssawka ssawna VAS-125-3/8-SI-B ma kompensator wysokości 6 mm. Wymiar nominalny 7 mm, średnica otworu Festo ssawek 125 mm, pojemność otworu ssawnego Festo 79,1 cm3, położenie połączenia Topundefined