Stycznik ESB40 110 V ac ABB styki: 4-biegunowy 2.77 kW 40 A 4 NO 110 V ac Śruba 1SAE341111R0440
RS Components
Stycznik ESB40 110 V ac ABB styki: 4-biegunowy 2.77 kW 40 A 4 NO 110 V ac Śruba 1SAE341111R0440 RSS 807.78 807.78 656.73 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
1SAE341111R0440
Kod:
Producent:
ABB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-6% (23.02.2026)
Poprzednia cena:
855.33
Ten stycznik jest przeznaczony do wysokowydajnego sterowania w różnych zastosowaniach elektrycznych, pracując przy napięciu 110 V AC i maksymalnym prądzie znamionowym 40 A.