Stycznik ESB20 110 V ac ABB styki: 2-biegunowy 4.6 kW 20 A 2 NC 110 V ac Śruba 1SBE121111R0402
RS Components
Stycznik ESB20 110 V ac ABB styki: 2-biegunowy 4.6 kW 20 A 2 NC 110 V ac Śruba 1SBE121111R0402 RSS 287.48 287.48 233.72 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
1SBE121111R0402
Kod:
Producent:
ABB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-6% (23.02.2026)