Stycznik 3RT2 24 V dc Siemens styki: 3-biegunowy 40 kW 9 A 1 NO/1 NC 24 V Sprężynowe 3RT2023-2FB40
RS Components
RSS
718.01
583.75 + VAT
Przejdź do sklepu »
- Zgodny z RoHS
- MPN:
- 3RT2023-2FB40
- Kod:
- Producent:
- SIEMENS
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -6% (28.01.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla 3rt2
Stycznik zasilania Siemens jest odpowiedni do pracy w każdych warunkach klimatycznych. Stycznik jest wyposażony terminal sprężynowy do głównego obwodu sterującego i/lub zatrzaskuje się na standardowych szynach montażowych 35 mm.