Joystick przemysłowy 5 pozycyjny dżojstik ACS01-22/4T bistabilny
Nowy Elektronik
Joystick przemysłowy 5 pozycyjny dżojstik ACS01-22/4T bistabilny RSS 50.90 50.90 41.38 + VAT
Kod:
38666
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Specyfikacja: - Rodzaj przełącznika: joystick - Symbol: ACS01-22/4T - Sposób przełączania: 2xON-OFF-2xON - Ilość pozycji: 5 pozycji - Typ przełącznika: bistabilny - Montaż mechaniczny: na panel - Wyprowadzenia: śrubowe - Prąd styków AC: 10A - Napięcie przełączania AC: 250V AC - Ilość torów: 4 tory - Otwór montażowy / raster: 22mm - Głębokość montażowa: 60mm - Producent: Aiks