FEC0603CP-47NJ-LRH
Ropla Elektronik
FEC0603CP-47NJ-LRH RSS 0.31 0.31 0.25 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
PDC2664
Minimalne zamówienie:
4 000 szt.
Producent:
PDC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.33% (13.03.2025)
Poprzednia cena:
0.30
Dławik 47nH 600mA 280.0mΩ 5% SMD
Obudowa: 1.80x1.12x1.02 Temperatura: -25/+125°C