EMZJ6R3ADA102MHA0G Elko SMD, 1000 µF, 6.3 V, 105°C, Low ESR 8 x 10 mm
reichelt elektronik
EMZJ6R3ADA102MHA0G Elko SMD, 1000 µF, 6.3 V, 105°C, Low ESR 8 x 10 mm RSS 0.30 0.30 EUR1.28 PLN
  • Sklep zagraniczny
MPN:
EMZJ6R3ADA102MHA0G
Kod:
275941
Producent:
EUROPE CHEMI-CON
GTIN-13:
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+20% (26.01.2026)
Poprzednia cena:
·Rated voltage range : 6.3 to 35V ·Nominal capacitance range : 22 to 1,800µF ·Solvent resistant type (see PRECAUTIONS AND GUIDELINES) ·Vibration resistant structure ·RoHS2 Compliant ·AEC-Q200 compliant : Please contact Chemi-Con for more details, test data, information.