EMZA350ARA470MF61G Elko SMD, 47 µF, 35 V, 105°C, Low Imp, 6.3 x 5.8 mm
reichelt elektronik
EMZA350ARA470MF61G Elko SMD, 47 µF, 35 V, 105°C, Low Imp, 6.3 x 5.8 mm RSS 0.19 0.19 EUR0.81 PLN
  • Sklep zagraniczny
MPN:
EMZA350ARA470MF61G
Kod:
275880
Producent:
EUROPE CHEMI-CON
GTIN-13:
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+19% (17.01.2026)