EMZR6R3ARA222MJA0G electrolytic capacitor SMD, 2200 µF, 6.3 V, 105°C, Low ESR 10 x
reichelt elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
EMZR6R3ARA222MJA0G
Kod:
275974
Producent:
EUROPE CHEMI-CON
GTIN-13:
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+21% (26.01.2026)
Poprzednia cena:
·Rated voltage range : 6.3 to 50V, Nominal capacitance range : 100 to 2,200µF ·Solvent resistant type(see PRECAUTIONS AND GUIDELINES) ·Vibration resistance structure ·RoHS Compliant