Infineon Dioda SOT-323 700 mA Powierzchnia 70 V Dioda Schottky'ego 4-pinowy BAS7007WH6327XTSA1
RS Components
Infineon Dioda SOT-323 700 mA Powierzchnia 70 V Dioda Schottky'ego 4-pinowy BAS7007WH6327XTSA1 RSS 0.43 0.43 x 100
  • Zgodny z RoHS
MPN:
BAS7007WH6327XTSA1
Kod:
Minimalne zamówienie:
100 szt.
Producent:
Infineon
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+19% (20.01.2026)
Poprzednia cena:
0.36
Ilość [ x szt]: 500+ 1000+ 2500+ 5000+
Dioda Schottky'ego firmy Infineon serii BAS do szybkiego przełączania o prądzie znamionowym do 70 mA.