NTC, 22 kΩ, ±5 %, 0.21 W, 4000 K, 0.004 W/K, 10 s, SMD 0805, B57421V2223J062
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
B57421V2223J062
Kod:
80E5266
Minimalne zamówienie:
10 szt.
Producent:
TDK (EPCOS)
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+15% (16.03.2026)