Handheld microphone, 200 Ω, 300 Hz to 6 kHz, silver, TM110/TF/200/C6034/SI
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
TM110/TF/200/C6034/SI
Kod:
46M300
Producent:
Peiker
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+15% (08.11.2024)