Microfuse 5 x 20 mm, 3.15 A, T, 250 V (AC), 1.5 kA breaking capacity, 02153.15TXP
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
02153.15TXP
Kod:
42G1784
Producent:
LITTELFUSE
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+35% (06.05.2026)