Signal light, 24 V (DC), red, 10 mcd, Mounting Ø 19 mm, pitch 1.25 mm, LED number: 1, Q19F1CXXR24E
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
Q19F1CXXR24E
Kod:
31G7050
Minimalne zamówienie:
100 szt.
Producent:
APEM
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+9899% (02.05.2025)