Signal light, 24 V (DC), white, 1 cd, Mounting Ø 16 mm, pitch 1.25 mm, LED number: 1, Q16P1CXXW24E
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
Q16P1CXXW24E
Kod:
31G7049
Minimalne zamówienie:
100 szt.
Producent:
APEM
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.12% (03.04.2026)