IEC inlet filter C14, 50 to 400 Hz, 10 A, 250 VAC, 225 µH, faston plug 6.3 mm, FN9222SB-10-06
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
FN9222SB-10-06
Kod:
71D1221
Producent:
SCHAFFNER
Waluta:
euro
Zmiana ceny:
+0.28% (13.02.2026)