IEC inlet filter C14, 50 to 400 Hz, 12 A, 250 VAC, 110 µH, faston plug 6.3 mm, FN9222B-12-06
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
FN9222B-12-06
Kod:
71D1051
Producent:
SCHAFFNER
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.28% (13.02.2026)