Outgoing plug, 2p, 32 A, with line 1000 mm, (W x H x D) 18 x 46 x 38 mm, gray, AK5PC32LPH
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
AK5PC32LPH
Kod:
01P9015
Producent:
SCHNEIDER ELECTRIC
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.54% (01.01.2026)