Threaded spring contact with probe, flathead, Ø 1.8 mm, travel  5.3 mm, pitch 2.54 mm, L 35.8 mm, 1021/G-F-1.5N-AU-1.8
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
1021/G-F-1.5N-AU-1.8
Kod:
11H4450
Minimalne zamówienie:
10 szt.
Producent:
PTR
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+662% (27.10.2025)