Varistor, SMD 1210, VV 47 V, 300 A, 38 V (DC), 30 V (AC), ±10 %, 0.01 VA (AC), 2 J, B72530T0300K062
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
B72530T0300K062
Kod:
82E4862
Producent:
TDK (EPCOS)
Waluta:
euro
Zmiana ceny:
+26% (16.03.2026)