B72530T0300K062
TME
B72530T0300K062 RSS 0.97 0.97 x 8000
MPN:
B72530T0300K062
Minimalne zamówienie:
8 000 szt.
Producent:
TDK
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.12% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
0.97
Warystor: ceramiczny; SMD; 1210; 30VAC; 38VDC; 2J; 300A; 47V; 1nF