Varistor, SMD 1210, VV 22 V, 400 A, 18 V (DC), 14 V (AC), ±10 %, 0.01 VA (AC), 1.5 J, B72530T0140K062
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
B72530T0140K062
Kod:
82E4854
Minimalne zamówienie:
10 szt.
Producent:
TDK (EPCOS)
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+26% (16.03.2026)