Varistor, SMD 1206, VV 22 V, 200 A, 18 V (DC), 14 V (AC), ±10 %, 0.008 VA (AC), 0.5 J, B72520T0140K062
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
B72520T0140K062
Kod:
82E4830
Producent:
TDK (EPCOS)
Waluta:
euro
Zmiana ceny:
+26% (16.03.2026)