Varistor, SMD 1812, VV 39 V, 800 A, 31 V (DC), 25 V (AC), ±10 %, 0.015 VA (AC), 3.7 J, B72580E0250K062
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
B72580E0250K062
Kod:
82E6781
Minimalne zamówienie:
10 szt.
Producent:
TDK (EPCOS)
Waluta:
euro
Zmiana ceny:
+25% (16.03.2026)