Varistor, SMD 1206, VV 100 V, 100 A, 85 V (DC), 60 V (AC), ±10 %, 0.008 VA (AC), 0.7 J, B72520T0600K062
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
B72520T0600K062
Kod:
82E6644
Minimalne zamówienie:
10 szt.
Producent:
TDK (EPCOS)
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+26% (16.03.2026)