B72520T0600K062
Wekton
B72520T0600K062 RSS 1.59 1.59 x 20
  • Zgodny z RoHS
Kod:
B72520T0600K062
Minimalne zamówienie:
20 szt.
Producent:
EPCOS / TDK
Zmiana ceny:
+21% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
1.31
Ilość [ x szt]: 50+ 100+
Warystor multilayer SMD 1206 60VAC 85VDC 100A 0,7J