MKP film capacitor, 330 nF, ±10 %, 630 V (DC), PP, 22.5 mm, MKP1J033305I00KSSD
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
MKP1J033305I00KSSD
Kod:
47D7295
Producent:
WIMA
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+10% (08.03.2026)