MKP film capacitor, 100 nF, ±10 %, 630 V (DC), PP, 22.5 mm, MKP1J031005D00KSSD
MPN:
MKP1J031005D00KSSD
Kod:
47D7206
Minimalne zamówienie:
10 szt.
Zmiana ceny:
+11% (08.03.2026)