MKP film capacitor, 100 nF, ±10 %, 630 V (DC), PP, 15 mm, MKP1J031004J00KSSD
MPN:
MKP1J031004J00KSSD
Kod:
47D7186
Zmiana ceny:
+10% (08.03.2026)