Small pushbutton spring contact, tip, Ø 0.35 mm, travel  3.8 mm, pitch 1 mm, L 19.5 mm, 1005-B-0.8N-AU-0.35 C
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
1005-B-0.8N-AU-0.35 C
Kod:
12H2340
Minimalne zamówienie:
50 szt.
Producent:
PTR
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3334% (27.10.2025)