Standard spring contact with probe, round head, Ø 1.25 mm, travel  4.4 mm, pitch 2.54 mm, L 25.4 mm, 1015-D-1.5N-AU-1.25
MPN:
1015-D-1.5N-AU-1.25
Kod:
12H2051
Zmiana ceny:
+18% (20.05.2025)