Standard spring contact with probe, round head, Ø 0.65 mm, travel  4.4 mm, pitch 2.54 mm, L 25.4 mm, 1015-D-1.5N-AU-0.65 C
MPN:
1015-D-1.5N-AU-0.65 C
Kod:
12H2049
Zmiana ceny:
+200% (20.05.2025)