Standard spring contact with probe, tip, Ø 0.75 mm, travel  4.4 mm, pitch 2.54 mm, L 25.4 mm, 1015-B-1.5N-AU-0.75
MPN:
1015-B-1.5N-AU-0.75
Kod:
12H2041
Zmiana ceny:
+201% (20.05.2025)