Standard spring contact with probe, triangular, Ø 1.5 mm, travel  3 mm, pitch 1.91 mm, L 17 mm, 1010-H-0.8NE-NI-1.5
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
1010-H-0.8NE-NI-1.5
Kod:
12H2026
Producent:
PTR
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+64% (20.05.2025)