HLG-150H-24A Switching power supply f. LED, 150W/24V/6.3 A, IP65
reichelt elektronik
RSS
- Sklep zagraniczny
- MPN:
- HLG-150H-24A
- Kod:
- Producent:
- MEAN WELL
- GTIN-13:
- Waluta:
- euro
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +5% (08.02.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla en61347
Input voltage range: 90 - 305 V AC (47 - 63 Hz) 127 - 431 V DC Inrush current, max.: 75 A Over-current protection: 95 ‑ 108% Insulation voltage - Input to output: 3750V AC - Input via ground: 1880V AC - Output via ground: 500V AC Operating temperature range: -40 - +70°C Weight: 1150 g