Crystal, 22.1184 MHz, 16 pF, ±30 ppm, 35 Ω, THT, Q- 22,118400M-HC49US-F-30-30-D-16
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
Q- 22,118400M-HC49US-F-30-30-D-16
Kod:
78D160
Producent:
Auris
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-97% (03.02.2026)