Crystal, 18 MHz, 32 pF, ±30 ppm, 35 Ω, THT, Q- 18,000000M-HC49US-F-30-30-D-32
Bürklin Elektronik
RSS
Przejdź do sklepu »
- Sklep zagraniczny
- MPN:
- Q- 18,000000M-HC49US-F-30-30-D-32
- Kod:
- 78D1562
- Producent:
- Auris
- Waluta:
- euro
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -97% (03.02.2026)