Cermet trimmer potentiometer, 25 turns, 100 kΩ, 0.5 W, THT, on top, 3296W-1-104LF
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
3296W-1-104LF
Kod:
76E2676
Producent:
Bourns Electronics GmbH
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.11% (20.03.2024)