Ceramic capacitor, 68 pF, 200 V (DC), ±5 %, radial, pitch 5.08 mm, C0G, C317C680J2G5TA7301
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
C317C680J2G5TA7301
Kod:
53D3610
Producent:
Kemet
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+64% (21.03.2024)