Ceramic capacitor, 56 pF, 2 kV (DC), ±20 %, radial, pitch 7.5 mm, Y5T, HBZ560MBBCF0KR
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
HBZ560MBBCF0KR
Kod:
62D100
Producent:
VISHAY
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+63% (21.03.2024)