Ceramic capacitor, 33 pF, 500 V (DC), ±10 %, radial, pitch 5 mm, Y5T, HSZ330KAQBF0KR
Bürklin Elektronik
RSS
Przejdź do sklepu »
- Sklep zagraniczny
- MPN:
- HSZ330KAQBF0KR
- Kod:
- 58D290
- Producent:
- VISHAY
- Waluta:
- euro
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -89% (16.08.2025)