Ceramic capacitor, 220 pF, 100 V (DC), ±5 %, radial, pitch 2.54 mm, C0G, C315C221J1G5TA7303
Bürklin Elektronik
RSS
Przejdź do sklepu »
- Sklep zagraniczny
- MPN:
- C315C221J1G5TA7303
- Kod:
- 53D3016
- Producent:
- Kemet
- Waluta:
- euro
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +60% (21.03.2024)