Electrolytic capacitor, 4700 µF, 63 V (DC), ±20 %, radial, pitch 10 mm, Ø 35 mm, SLG478M063S1A5T30K
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
SLG478M063S1A5T30K
Kod:
13D570
Producent:
Teapo
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+8% (03.11.2024)