Electrolytic capacitor, 47 µF, 400 V (DC), ±20 %, radial, pitch 7.5 mm, Ø 16 mm, KSG476M400S1A5M32K
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
KSG476M400S1A5M32K
Kod:
11D5226
Producent:
Teapo
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+8% (03.11.2024)