Electrolytic capacitor, 3300 µF, 350 V (DC), -10/+30 %, can, Ø 65 mm, GMB33235065100
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
GMB33235065100
Kod:
16D8794
Producent:
FTCAP
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-2.71% (28.01.2026)