Electrolytic capacitor, 22000 µF, 40 V (DC), -10/+30 %, can, Ø 40 mm, GMB22304040070
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
GMB22304040070
Kod:
16D834
Producent:
FTCAP
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+21% (28.01.2026)