Electrolytic capacitor, 2200 µF, 63 V (DC), ±20 %, radial, pitch 7.5 mm, Ø 18 mm, GRC00KK2221J00L
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
GRC00KK2221J00L
Kod:
12D4912
Producent:
VISHAY
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.57% (22.04.2024)