Electrolytic capacitor, 2200 µF, 40 V (DC), -10/+30 %, axial, Ø 18 mm, MAL202117222E3
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
MAL202117222E3
Kod:
11D320
Producent:
VISHAY
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+12% (26.04.2026)