Electrolytic capacitor, 150 µF, 400 V (DC), ±20 %, radial, pitch 10 mm, Ø 25 mm, SLG157M400S1A5R35K
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
SLG157M400S1A5R35K
Kod:
13D296
Producent:
Teapo
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+7% (03.11.2024)