Electrolytic capacitor, 1000 µF, 16 V (DC), ±20 %, radial, pitch 5 mm, Ø 12.5 mm, MAL213655102E3
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
MAL213655102E3
Kod:
12D5320
Minimalne zamówienie:
3 szt.
Producent:
VISHAY
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+12% (26.04.2026)